6. Regaty o Puchar Prezesa STBU - STBU

Eventy

6. Regaty o Puchar Prezesa STBU

Za nami 6. Regaty o Puchar Prezesa STBU. Nasza tradycyjna impreza odbyła się 23 czerwca 2023 r. W jej trakcie zacieśnialiśmy relacje z Klientami naszej firmy oraz z ważnymi dla nas partnerami biznesowymi. Tegoroczne Regaty były też ważnym elementem świętowania jubileuszu 25-lecia naszej firmy.

 

Regaty o Puchar Prezesa STBU tradycyjnie odbyły się w Sopocie. W naszym “rodzinnym” mieście. W Dzień Ojca (a jednocześnie ostatni dzień roku szkolnego) gościliśmy najważniejszych ludzi, z jakimi współpracujemy na co dzień. Cykliczne Regaty to jednak nie tylko okazja do zacieśniania relacji. To… także szansa na dobrą zabawę.

Jednak z tą w tym roku mogło być ciężko…

Pierwszy raz w historii naszej firmy byliśmy o krok, by cały event pokrzyżowała nam pogoda! Flauta, stałe ryzyko deszczu – w piątkowy poranek zaczęliśmy wątpić w to, że akcesoria do okularów przeciwsłonecznych to dobry wybór gadżetu. Warunki sprawiły, że z zaplanowanych 6 wyścigów udało nam się rozegrać zaledwie dwa. Całe szczęście, że na przekór naturze dopisało zaangażowanie naszych gości. Rywalizacja, choć krótka, była niezwykle zacięta. Startowaliśmy w dwóch kategoriach – pływaliśmy na Delphiach 24 oraz na RS-ach 21. W obydwu grupach walka toczyła się do samego końca i decydowały pojedyncze manewry.

Radość z pokonywania pogodowych przeciwności doskonale widać na załączonym filmie z naszego eventu:

6. Regaty o Puchar Prezesa STBU - Delphia 24
6. Regaty o Puchar Prezesa STBU – Delphia 24

6. Regaty o Puchar Prezesa STBU – występ artystyczny

Jednak nasz coroczny event od dawna nie jest już wyłącznie sportową rywalizacją. Z naszymi gośćmi tradycyjnie spotkaliśmy się również wieczorem, na części oficjalnej. W miłej atmosferze, którą stworzyła jedna z sopockich restauracji mieliśmy okazję do wspólnego celebrowania. Porannych zawodów, jak i jubileuszu 25-lecia istnienia STBU.

Wieczorną część naszego spotkania uświetnił występ artystyczny. Wyjątkowy spektakl stworzyli dla nas uczniowie Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskie im. D. Baduszkowej w Gdyni. Młodzi ludzie, akustyczne dopracowanie, repertuar piosenek z lat 90. i kilka utworów, które były puszczeniem oczka do fanów spędzania czasu nad wodą. To wszystko zbudowało doskonały wieczór dla nas i naszych gości. Dzięki temu wszystkiemu 6. Regaty o Puchar Prezesa STBU możemy uznać za bardzo udane!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za to, że mieliśmy przyjemność ich gościć.

Gorąco zapraszamy ich już za rok! Regaty to event, który na stałe wpisuje się w nasze aktywności.

Podobnie jak zamiłowanie do żeglarstwa, pasja, którą dzielimy z naszymi partnerami przy wielu okazjach. W tym roku sponsorowaliśmy na przykład Żeglarski Puchar Trójmiasta.

Do zobaczenia na morskich szlakach!

"6.

"6.

"6.

 

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas