Brokerzy Lloyd's pokazują nam najlepsze wzorce

Relacje

Brokerzy Lloyd’s pokazują nam najlepsze wzorce

W

pracy nad ochroną ubezpieczeniową naszych Klientów dbamy o to, by dostarczać rozwiązania najwyższej jakości. Nasi brokerzy szkolą się cały czas. Biorą udział w warsztatach. Zawiązują relacje z topowymi instytucjami w branży. W tym roku najlepsze wzorce i najświeższe trendy pokazywali nam m.in. brokerzy Lloyd’s.

Wielka Brytania

„Young Polish Brokers visit to Lloyd’s” – pod tym hasłem polscy specjaliści od ubezpieczeń odwiedzili w październiku Londyn. W elitarnym gronie nie zabrakło przedstawicielki STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi, ponieważ naszą firmę w evencie reprezentowała Natalia Szymichowska z Biura Ubezpieczeń Morskich. Wyjątkowy charakter ubezpieczeń dla gospodarki morskiej sprawia, że właśnie w tej specjalizacji naszej firmy międzynarodowe relacje są wyjątkowo ważne. Przedsiębiorstwa z tego sektora działają globalnie, dlatego programy ubezpieczeniowe dla ich działalności najczęściej muszą powstawać we współpracy z zagranicznymi podmiotami. Najczęściej pomagają w tym brokerzy Lloyd’s i tzw. rynek londyński.

Polska

Miesiąc później, angielscy brokerzy Lloyd’s gościli w Polsce. Tym razem miejscem spotkania była brytyjska ambasada w Warszawie, a spotkanie zatytułowano “Warsaw Business Development Event Lloyd’s Insurance Company”. Underwritterzy z Wysp specjalizujący się w ubezpieczeniach D&O, OC, Life Science, Cyber oraz Renewable Energy wygłosili swoje prezentacje. Grono słuchaczy mogło być tym razem większe, dlatego w spotkaniu uczestniczyły aż cztery przedstawicielki STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi. Biuro Ubezpieczeń Majątkowych reprezentowały Agata Żbikowska i Natalia Matlęga. Delegację Biura Ubezpieczeń Morskich z kolei ponownie stanowiła Natalia Szymichowska, przy wsparciu Darii Guziałek. Dzięki temu w ambasadzie mieliśmy idealną liczbę delegatek do każdego prezentowanego rozwiązania.

Ważnym punktem spotkania była też sesja Q&A, w której brokerzy Lloyd’s odpowiadali na pytania uczestników.

Serdecznie dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tych międzynarodowych spotkaniach. Dzięki temu, że nasi brokerzy ciągle się kształcą i mogą uczyć się w dodatku od najlepszych specjalistów na świecie, my możemy zapewniać naszym Klientom najlepsze na globie rozwiązania ubezpieczeniowe.

O najwyższą jakość naszych usług dbamy też na warsztatach wewnętrznych. O tym, jak uczymy się różnych metod współpracy, można przeczytać w naszym podsumowaniu firmowej integracji.

Photo by James Giddins on Unsplash

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas