Dzień Doceniania Pracownika w STBU - STBU

Employer Branding

Dzień Doceniania Pracownika w STBU

Docenić.
Uznać, że ktoś lub coś ma duże znaczenie i wartość.

Taką definicję można przeczytać w Wielkim Słowniku Języka Polskiego. Na początku tego miesiąca odmieniliśmy ten czasownik przez wszystkie przypadki i osoby. Dlaczego? W pierwszy piątek marca przypada bowiem dzień doceniania pracownika.

Dzień doceniania pracownika – jak to u nas wyglądało?

W STBU jeden dzień wydawał nam się za krótki. Postanowiliśmy więc go przedłużyć. Jeśli jesteście tu z nami od jakiegoś czasu, wiecie, że lubimy świętowanie rozciągać w czasie. Ostatnio zrobiliśmy tak np. z Walentynkami.

Dzień doceniania zaczęliśmy już 1 marca i obchodziliśmy go aż przez 13 dni! W tym czasie w naszym firmowym sekretariacie pojawiła się poczta doceniania. W zeszłym roku zorganizowaliśmy ją w naszej siedzibie po raz pierwszy. Sprawdziła się tak wspaniale, że w tym roku nie wyobrażaliśmy sobie, że mogłoby jej zabraknąć.

Działa ona jak znana wszystkim poczta walentynkowa. Każdy kto chciał mógł za jej pośrednictwem wysłać tzw. #kudos’a, czyli kartkę na której wypisał za co dziękuje czy podziwia innego pracownika. Po ponad tygodniu, doceniające kartki, wypełnione słowami uznania czy pochwały, trafiły do adresatów.

dzień doceniania
Tak wyglądała nasza poczta doceniania.

 Docenianie nie od święta

W STBU staramy się wzajemnie doceniać na co dzień. Dzień doceniania pracownika jest dla nas impulsem, by robić to jeszcze częściej i bardziej otwarcie. Aktywność, jaką jest poczta doceniania, to dla nas dodatkowa motywacja i przypomnienie jak ważne są słowa „dziękuję”, „Twoja praca jest dla mnie ważna”, „doceniam Twoje wsparcie”.

To też dobra okazja, aby przypomnieć członkom zespołu, współpracownikom, Koleżankom i Kolegom z biurka obok, o tym, że tworzą istotną częścią firmy. A przecież #kooperacja i #relacje są ważnym elementem naszej codziennej pracy.

Wszystkim zainteresowanym wysyłaniem #kudosów, oprócz papierowej formy, polecamy te w wersji online 😊

 

 

 

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas