I Ogólnopolska Konferencja „Bezpieczeństwo i zdrowie w pracy” - STBU

Konferencje

I Ogólnopolska Konferencja „Bezpieczeństwo i zdrowie w pracy”

Z ogromną radością wzięliśmy udział w pierwszej edycji wydarzenia, jakim była Konferencja „Bezpieczeństwo i zdrowie w pracy”. Wydarzenie zorganizował Uniwersytet Gdański.

Blisko 300 uczestników wzięło udział w premierowej konferencji „Bezpieczeństwo i zdrowie w pracy”. Przedsięwzięcie odbyło się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ponieważ od wielu lat współpracujemy z Uczelnią, mieliśmy przyjemność wysłać na nie przedstawiciela STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi.

Michał Hartung, Manager ds. Oceny Ryzyka, wystąpił na konferencji w roli prelegenta. Tytuł jego wystąpienia był przekorny. „Jak nie otrzymać odszkodowania – użytkowanie urządzeń ppoż. a wymagania rynku ubezpieczeniowego”. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w wydarzeniu, które zgromadziło tak liczne audytorium!

Konferencja „Bezpieczeństwo i zdrowie w pracy” stworzyła miejsce, w którym głos mogli zabrać znamienici pracownicy zajmujący się szeroko rozumianym bezpieczeństwem pracy, a także ochroną zdrowia.

Wymiana doświadczeń, poszerzenie wiedzy, a także nawiązywanie nowych kontaktów zawodowe. To kolejne wartości dodane, jakie wynieśli uczestnicy. Organizator eventu podzielił jego program na trzy panele dyskusyjne: bezpieczeństwo pracy, ochrona zdrowia, jak również bezpieczeństwo techniczno-pożarowe.

– Mam nadzieję, że dzisiejsza konferencja zapoczątkuje cykl podobnych wydarzeń, podczas których będziemy prowadzić dialog na płaszczyźnie branżowo–akademickiej o ważnym zagadnieniu, jakim jest bezpieczeństwo pracy – mówił w trakcie wydarzenia Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Piotr Stepnowski. – Rozwijanie wzajemnych relacji z otoczeniem zewnętrznym umożliwia nam poznanie potrzeb uczelnianego środowiska pracy. A tak liczne przybycie świadczy o ogromnym zainteresowaniu tym tematem.

Fotorelację z wydarzenia można znaleźć na stronie Uniwersytetu Gdańskiego.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas