Medal Europejski dla STBU - STBU

Nagrody

Medal Europejski dla STBU

STBU zostało nagrodzone przez Business Centre Club. Otrzymaliśmy Medal Europejski. To dla nas ogromny zaszczyt. W szczególności, że wyróżnione narzędzie ułatwia pracę i kontakt z naszymi Klientami. Centrum Analiz Ryzyka, bo o nim mowa, wspiera ich w zakresie obsługi szkód i incydentów.

Dokładnie 20 czerwca w Warszawie, w siedzibie NOT, odbył się finał uroczystości wręczania Medali Europejskich. Była to już XXXIV edycja tego wydarzenia. STBU reprezentowała Aleksandra Ołubowicz, Dyrektor Biura Rozwoju Ubezpieczeń i Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości, która odegrała kluczową rolę w stworzeniu i wdrożeniu nagrodzonej usługi.

Medal Europejski to wyróżnienie mające na celu promocję polskich usług i produktów, które nie odbiegają od europejskich standardów.  To rekomendacja, która wystawiana jest przez The European Economic and Social Committee – Europejski Komitet Ekomoniczno-Społeczny. Medal Europejski potwierdza wysoką jakość  reprezentowanego dobra oraz ma na celu przedstawienie go jako zgodnego z przepisami, które obowiązują w Unii Europejskiej.

Medal dla Centrum Analiz Ryzyka

Centrum Analiz Ryzyka to cyfrowa usługa, dzięki której nasi Klienci mają dostęp do wszystkich swoich polis oraz mogą zgłaszać nowe szkody. Platforma umożliwia analizowanie i podejmowanie decyzji w zakresie niepożądanych zdarzeń oraz określenie strategii działań na kolejne lata.

C.A.R. dedykujemy wszystkim naszym Klientom (JST oraz przedsiębiorstwom sektora prywatnego). Spełnia wszystkie wymagane normy i przepisy. Dla nas, podczas tworzenia tej platformy, najważniejsze było, by usprawniał i ułatwiał proces likwidacji szkód naszym Klientom. Dzięki niemu w łatwy i intuicyjny sposób można rejestrować szkody.

Jest nam niezmiernie miło, że nasze rozwiązania nie tylko dobrze funkcjonują w przedsiębiorstwach naszych Klientów, ale również otrzymują wyróżnienia. Cieszy nas, że wprowadzane narzędzia nie odbiegają od standardów europejskich oraz są na tym polu dostrzegane i doceniane.

 

W tym roku otrzymaliśmy także inne wyróżnienie – Pomorską Nagrodę Jakości.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas