Oswój ryzyko na WZR.STBU partnerem wydarzenia Wydziału Zarządzania

Oswój ryzyko na WZR. STBU partnerem wydarzania Wydziału Zarządzania UG

C

zym jest ryzyko? Jak je oswoić? Gdzie można się tego nauczyć? Oraz czy zawsze wiąże się to z wysokimi kosztami? Odpowiedzi na te pytania zostaną zaprezentowane na Wydziale Zarządzania UG podczas wydarzenia pt. Oswój ryzyko na WZR.

Serdecznie zapraszamy studentki i studentów na uczelniane wydarzenie pt. Oswój ryzyko na WZR. Podczas niego eksperci STBU oraz zaproszeni goście przeprowadzą różne warsztaty o ryzyku i nie tylko.

Kiedy? 11 maja 2022 r.

Gdzie? Wydział Zarządzania UG w Sopocie, Armii Krajowej 101

O której? 10:00-13:00

Dlaczego warto przyjść na wydarzenie pt. Oswój ryzyko na WZR?

Dzięki kooperacji STBU z Wydziałem Zarządzania UG studentki i studenci będą mieli możliwość zapoznania się  z różnego rodzaju ryzykami które czekają na nich w dzisiejszym świecie.

Stawiamy na praktyczne warsztaty po których, wyjdą oni z konkretną wiedzą do zastosowania w swoim życiu. Mamy także nadzieję, że zachęci ich to do podjęcia nauki związanej z branżą ubezpieczeniową, która zajmuje się ryzykiem.

W programie wydarzenia m.in.:

  • Uważaj w sieci – ryzyka zarządzania wizerunkiem.
  • Underwriting bez tajemnic.
  • Jak nie dostać odszkodowania? O prewencji ubezpieczeniowej.
  • Likwidacja szkody (case study).
  • Rozmowa rekrutacyjna – historia z happy endem.

Na koniec możliwość zwolnienia z egzaminu brokerskiego KNF

Jak można przeczytać na naszych profilach społecznych (LinkedIn, Facebook) jedna z naszych koleżanek, Emilia Koniszewska otrzymała uprawnienia do wykonywania czynności brokerskich zdobywając zwolnienie z egzaminu przygotowanego przez KNF. Taką szansę zapewniło jej ukończenie właśnie kierunku Ubezpieczenia. Studia Interdyscyplinarne, na Wydziale Zarządzania UG.

Poprzez wydarzenie Oswój ryzyko na WZR, chcemy pokazać studentkom i studentom dlaczego wiedza z zakresu zarządzania ryzykiem, ubezpieczeń i sprawdzonego bezpieczeństwa jest ważna i potrzebna. A także to, że

Pytając o to właśnie absolwentkę Emilię usłyszeliśmy:

„Zajęcia na kierunku Ubezpieczenia. Studia Interdyscyplinarne prowadzone są przez specjalistów z nastawieniem na działania praktyczne. Zarówno wykładowcy jak i zapraszani goście są zaangażowani i pomocni. Czuć, że lubią tematy ryzyka oraz ubezpieczeń i chcą nas zarazić swoją pasją”.

 

Po więcej informacji zapraszamy na nasze media społecznościowe oraz stronę wzr.pl.

 

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas