Piknik Rodzinny - gdzie poszliśmy tym razem? - STBU

CSR

Piknik Rodzinny – gdzie poszliśmy tym razem?

Już po raz kolejny mieliśmy przyjemność kontynuować naszą małą firmową tradycję. Wspólnie zagospodarowaliśmy niedzielny poranek i wybraliśmy się na Piknik Rodzinny!

3 września naszym pracownikom zdecydowanie nie brakowało towarzystwa. Wszyscy ich najbliżsi wybrali się z nami do oliwskiego ZOO w Gdańsku. To była nie tylko wspaniała okazja do wspólnego wypoczynku, ale także doskonały sposób na integrację zespołu i utrwalenie relacji między pracownikami. Wybór ogrodu zoologicznego jako miejsce na Piknik Rodzinny okazał się strzałem w dziesiątkę (może dlatego w tym roku ustanowiliśmy rekord liczby piknikowych uczestników).

Świat zwierząt zafascynował wszystkich, szczególnie tych najmłodszych. Oprócz bacznego przyglądania się jego mieszkańcom, graliśmy w grę terenową, zbieraliśmy pieczątki, puszczaliśmy bańki i… skakaliśmy po drzewach! Ale spokojnie, nie z małpkami, tylko w parku linowym (znaleźli się nawet odważni, którzy wybrali najtrudniejszą trasę). Także śmiało można powiedzieć, że dawki adrenaliny i uśmiechu nie zabrakło. Na zakończenie naszego wyjścia wspólnie zasiedliśmy do stołu i zjedliśmy pysznego grilla w otoczeniu przyrody.

Natomiast rok temu w ramach Pikniku Rodzinnego  wybraliśmy się do Hevelianum w Gdańsku, czyli miejsca, gdzie nauka łączy się z zabawą. Byliśmy świadkami niesamowitych pokazów i warsztatów, które zostaną w naszej pamięci na długo.

Chętnie angażujemy się w tego typu akcje, które są kierowane nie tylko do naszych pracowników, ale także ich bliskich.

Warto czasem złapać oddech od codziennych obowiązków i spędzić czas w miłym towarzystwie. W STBU cenimy sobie możliwość rozwijania relacji zarówno pomiędzy pracownikami, ale także wśród rodzin. Między innymi dlatego co roku włączamy się w akcję “Dwie Godziny dla Rodziny“, która cieszy się dużą popularnością.

Już się zastanawiamy gdzie nasz Piknik Rodzinny będzie w przyszłym roku.

 

Więcej aktualności możecie znaleźć tutaj.

Zajrzyj też na nasze social media: Facebook, LinkedIn.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas