STBU partnerem III Kongresu Sport Biznes Polska

Sponsoring

STBU partnerem III Kongresu Sport Biznes Polska

N

ajważniejsze wydarzenie w branży Sportu i Biznesu za nami – III Kongres Sport Biznes Polska.

Sport i  ubezpieczenia łączą emocje.
Radość lub smutek z wyników ulubionej drużyny.
Spokój, gdy masz pewność, że w przypadku szkody otrzymasz odszkodowanie.

15 marca 2022 r. odbył się III Kongres Sport Biznes Polska. Emocje, które towarzyszą wydarzeniom sportowym tego jednego dnia Stowarzyszenie SBP przeniosło na aule i sale konferencyjne.

Wraz Grupą Mak zostaliśmy partnerem tego wydarzenia.

600 uczestników, podczas 5 dedykowanych bloków tematycznych, miało okazję wysłuchać prawie 70 wystąpień ekspertów z różnych branż. Tak wyglądała pierwsza część Kongresu. Podczas niej, nasi pracownicy: Krzysztof Rybowski (Dyrektor Zarządzający, Obszar Sprzedaży i Rozwoju) oraz Michał Hartung (Menedżer ds. Oceny Ryzyka) mieli okazję trochę o tych emocjach porozmawiać z przedstawicielami świata sportu.

Pierwszy z nich skupił się na rozmowach z uczestnikami Kongresu i członkami Stowarzyszenia Sport Biznes Polska. Czyli z ludźmi, którzy sportową pasję przenoszą zawodowo z podwórek na stadiony. Z kolei drugi wystąpił z prelekcją dotyczącą tego, jak te stadiony należy właściwie chronić. Na panelu Efektywne zarządzanie i funkcjonowanie obiektów sportowych, zaprezentował „Kurs na bezpieczeństwo. Ubezpieczeniowy zakład w obiektach użyteczności publicznej”.

Na zakończenie III Kongresu Sport Biznes Polska odbyła się wieczorna Gala. Nagrodzono no niej najbardziej wyróżniające się w ostatnim roku osoby i organizacje ze świata sportu.

Statuetkę dla najlepszego Ośrodka Sportu 2021 roku wręczał Bartosz Grześkowiak, Wiceprezes Zarządu STBU. Tytuł ten trzymała Legia Training Center. Nagrodę odebrał prezes warszawskiego klubu – Dariusz Mioduski.

 

Więcej informacji o naszych działaniach partnerskich można znaleźć w aktualnościach. Zapraszamy także na nasze profile w mediach społecznościowych – Facebook, LinkedIn.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas