STBU partnerem Student Maritime Conference 2022 - STBU

STBU partnerem Student Maritime Conference 2022

W

STBU bardzo cenimy sobie kooperację z uczelniami. W jej ramach chętnie służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. W ostatnim czasie w ramach współpracy z Uniwersytetem Morskim w Gdyni zostaliśmy partnerem Student Maritime Conference.

Student Maritime Conference

To Ogólnopolska Konferencja Naukowa. Organizują ją studenci Koła Naukowego Transportu i Logistyki TRANSLOG, które działa na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości UM w Gdyni.

W tym roku spotkanie to zorganizowane zostało pod koniec kwietnia, w dniach 28-30.02.2022 r. Tematem przewodnim była Logistyka w ekosystemach biznesowych. Na tegorocznej XII edycji STBU reprezentowali Zbigniew Foltyński, Dyrektor Zarządzający – Obszar Ubezpieczeń Morskich i Transportowych oraz Radosław Marciniak Dyrektor Biura Ubezpieczeń Morskich.

Po pandemicznym czasie, Student Maritime Conference powróciło do swojej pierwotnej formy. Pierwszy dzień miał więc charakter merytoryczny. Odbyły się prelekcje, wykłady gościnne oraz finał konkursu na najlepszy artykuł branżowy wraz z wręczeniem nagród. Podczas tej oficjalnej części, jeden z naszych reprezentantów – Radosław Marciniak – przedstawił członkom koła i zebranym gościom Ubezpieczenia w obrocie portowo – morskim.Dwa kolejne dni konferencji zostały przeznaczone na mniej oficjalne obchody tego uczelnianego wydarzenia. Była nim integracja uczestników podczas rejsu promem Stena Line do Szwecji.

Prezesi Koła Naukowego TRANSLOG są w STBU

Obecność STBU na tym wydarzeniu jest dla nas ważna. Oczywistym jest, że umacnia ona naszą #kooperację z UM. Jednak jest też kilka innych powodów, które nas cieszą i z których jesteśmy dumni.

Można powiedzieć, że tegoroczna edycja Student Maritime Conference zatacza koło, którego mianownikiem wspólnym są pracownicy STBU. Radek Marciniak, wygłaszając swoją prezentację podzielił się z uczestnikami konferencji ciekawostką ze swojego życia. Mianowicie to on jest założycielem i pierwszym Prezesem Koła Naukowego TRANSLOG. Kto by pomyślał, że dobrych kilka lat później będzie mógł znów uczestniczyć w wydarzeniach związanych z kołem, które tworzył od pierwszych dni jego działalności. Jednak to nie wszystko. Aktualnym prezesem, a raczej prezeską, jest Katarzyna Skiba. Kasia, oprócz studiów i przewodnictwa kołem, rozwija także swoja ścieżkę kariery zawodowej i… jest asystentką brokera w STBU.

Mamy więc w firmie pierwszego i obecnego prezesa koła TRANSLOG!

Dziękujemy Uniwersytetowi Morskiemu i Kołu Naukowemu TRANSLOG za możliwość udziału i objęcia patronatem tegorocznej edycji Student Maritime Conference.

Więcej informacji o naszych działaniach partnerskich z uczelniami (i nie tylko) można znaleźć w aktualnościach. Zapraszamy także na nasze profile w mediach społecznościowych – Facebook, LinkedIn oraz do śledzenia działalności koła naukowego TRANSLOG.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas