STBU nagrodzone w Konkursie o Pomorską Nagrodę Jakości

Nagrody

STBU wyróżnione w XXV jubileuszowej edycji Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości

6 czerwca 2023 r. odebraliśmy wyjątkowe dla naszej firmy wyróżnienie. Kapituła Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości zdecydowała się przyznać nam tytuł Brązowego Laureata 25-lecia!

Ta nagroda to symboliczny prezent dla STBU. To jubileuszowa, 25. Edycja Konkursu – zdobywamy ją w roku, w którym my też świętujemy 25-lecie istnienia naszej firmy!

Dodatkowo, od lat działamy według trzech filarów, które są w naszej pracy nadrzędnymi wartościami. Kooperacja, Relacje i Jakość – potwierdzenie tej ostatniej otrzymaliśmy na czerwcowej gali organizowanej przez FSNT-NOT, która podsumowała Konkurs o Pomorską Nagrodę Jakości.

Serdecznie dziękujemy za tę nagrodę, która stanowi docenienie i nagrodzenie naszych dokonań na polu zarządzania przez jakość.

Stale ulepszane procesy, angażowanie się w doskonalenie usług i innowacyjne podejście. To niektóre z ocenianych kryteriów. W naszym zgłoszeniu musieliśmy udowodnić między innymi w jaki sposób dokumentujemy nasze zaangażowanie w spełnianie wymagań Klienta. Jak na przestrzeni ostatnich lat poprawiliśmy poziom jakości naszych usług. Oraz jakie systemy wdrożyliśmy dla rozwoju naszej firmy.

Oceniono też nasze zaangażowanie w rozwój pracowników i podnoszenie ich kompetencji. Pod lupę trafiły również nasze sposoby komunikacji – wewnętrznej, ale też i tej na zewnątrz. Do naszych Klientów i partnerów biznesowych.

Czujemy ogromną dumę również dlatego, że w tym roku byliśmy jedyną firmą z naszej branży, która może pochwalić się tym osiągnięciem.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas