Świętujemy 25 lat STBU! - STBU

Impuls Bezpieczeństwa

Świętujemy 25 lat STBU!

25 lat STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi to wspaniała okazja, by świętować ją wielotorowo. Właśnie przypada dokładna data, którą uznajemy za nasze urodziny. Dlatego też podsumowujemy wszystkie wydarzenia, jakie do tej pory towarzyszyły obchodom naszego jubileuszu.

25 lat STBU

1 czerwca 1998 roku nasza firma otrzymała zezwolenie na wykonywanie działalności brokerskiej. Tę datę uznajemy od lat za kamień węgielny dla naszej organizacji… i datę naszych urodzin!

Przez lata zmieniały się nazwy. Zaczynaliśmy jako Sopockie Towarzystwo Brokerów Ubezpieczeniowych Sp. z o. o. W trakcie skróciliśmy dystans do naszych Klientów i staliśmy się STBU. Zmieniały się siedziby naszej firmy. Jednak zawsze pozostawaliśmy w Sopocie. W sercu Trójmiasta, najważniejszego regionu dla naszej działalności.

O naszej bogatej historii i doświadczeniach można przeczytać na naszej stronie internetowej w zakładce O nas.

25 lat STBU

Kongres Brokerów i 6. Regaty o Puchar Prezesa STBU

O okrągłej rocznicy przypominamy w tym roku na każdym kroku. Doskonałą okazją, żebyśmy mogli ją świętować z rynkiem był Kongres Brokerów. W trakcie eventu przede wszystkim celebrowaliśmy jubileusz wspólnie z pozostałymi spółkami Grupy MAK. A towarzyszyli nam w tym przedstawiciele ubezpieczycieli i organizacji współpracujących z branżą ubezpieczeniową.

Wspólny, grupowy, jubileuszowy branding. Rocznicowy koncert. Oraz wodne rozrywki na pobliskich akwenach wodnych. W ten sposób zaprezentowaliśmy się w Mikołajkach.

I podobny schemat świętowania będzie towarzyszył nam na czerwcowych 6. Regatach o Puchar Prezesa STBU. Tym razem do obchodów 25 lat STBU dołączą jednak do nas jeszcze aktualni Klienci naszej firmy!

Kampania reklamowa

Od początku roku 2023 prowadzimy kampanię reklamową skierowaną do przyszłych Klientów STBU.

Jej motywem przewodnim są eksperckie materiały, które zawarliśmy na przygotowanej stronie. Wszystko spina hasło „Od 25 lat dajemy Impuls Bezpieczeństwa”. Gorąco zachęcamy do poznania tych materiałów!

225 lat STBU

Firmowa impreza integracyjna na 25 lat STBU

A kluczowym momentem świętowania 25 lat STBU był dla nas w tym roku firmowy wyjazd integracyjny. Dzięki temu eventowi mieliśmy okazję spotkać się ze wszystkimi naszymi koleżankami i kolegami. Bez względu na to, czy na co dzień pracują w Sopocie, w Warszawie, czy dbają o kontakt z Klientami w innych rejonach Polski.

Odwiedzili nas też byli, emerytowani pracownicy, a także osoby, które 25 lat temu kładły podwaliny pod naszą historię.

Nie ulega wątpliwości, że ten rok to dla nas emocjonalny czas. Bardzo się cieszymy z każdej osoby, która w jego trakcie dołącza do naszego świętowania.

I… jesteśmy pewni, że to jeszcze nie koniec! O czym ochoczo będziemy informować w kolejnych miesiącach.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas