Webinar o ubezpieczeniach lotniczych - STBU

Webinar

Webinar o ubezpieczeniach lotniczych

W dzisiejszym dynamicznym świecie ochrona przed niespodziewanymi zdarzeniami jest kluczowa. Jako zaangażowani brokerzy ubezpieczeniowi, postanowiliśmy podjąć inicjatywę i dzielić się wiedzą. Dlatego zorganizowaliśmy inspirujący webinar o ubezpieczeniach lotniczych.

Nasza firma, z długą tradycją w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań ubezpieczeniowych, dostrzegła rosnące znaczenie ochrony dla podróżujących lotniczo. Webinar był dla nas doskonałą okazją, aby edukować naszych Klientów. Zwłaszcza na temat specyfiki ubezpieczeń lotniczych i tego, jakie korzyści mogą płynąć z odpowiednio dostosowanej polisy.

Webinar poprowadzony przez naszą utalentowaną brokerkę, Kingę Drabczak, wzbudził ogromne zainteresowanie. To nie tylko doświadczona brokerka, ale także pilotka i prawniczka. Przyniosła wyjątkową perspektywę do naszego najnowszego wydarzenia online.

Kinga, znana ze swojego zamiłowania do lotnictwa i ekspertyzy w dziedzinie ubezpieczeń, zaprezentowała uczestnikom niezbędne aspekty związane z ubezpieczeniami lotniczymi. W związku z tym, że jej bogate doświadczenie jako pilotki połączone jest wiedzą merytoryczną – uczyniło to webinar niezwykle pouczającym dla Klientów z całej Polski.

Uczestnicy webinaru mieli okazję na przykład zgłębić specyfikę ubezpieczeń lotniczych, dowiedzieć się na co zwracać uwagę przy zawieraniu polisy i kto ponosi odpowiedzialność za szkody.

Co sprawiło, że nasz webinar był jeszcze bardziej wyjątkowy?

Oczywiście fakt, że wzięli w nim udział Klienci z różnych zakątków Polski! Spotkanie online stało się miejscem, gdzie pasjonaci lotnictwa i ci, którzy szukali solidnej ochrony dla swoich podróży powietrznych, mogli wspólnie dzielić się doświadczeniami i wiedzą.

W trakcie dyskusji, Kinga nie tylko odpowiadała na pytania uczestników, ale również podkreśliła istotę zrozumienia ryzyk związanych z lotnictwem. Jej wnikliwe spojrzenie na aspekty prawne ubezpieczeń dostarczyło dodatkowej wartości dla uczestników. Przede wszystkim poprzez pokazanie, jakie kwestie prawne mogą mieć wpływ na ostateczną skuteczność ochrony.

Jesteśmy dumni, że jako brokerzy ubezpieczeniowi możemy dostarczyć takie wartościowe i edukacyjne wydarzenia naszym Klientom. Webinar o ubezpieczeniach lotniczych – edycja druga – już niedługo.

Dzięki wspólnej pracy latajmy bezpiecznie i świadomie!

 

Aby być na bieżąco zajrzyj do naszych Aktualności.

Zapraszamy również na nasze profile w mediach społecznościowych – Facebook, LinkedIn.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas