Wsparliśmy III Sanockie Forum Gospodarcze

Sponsoring

Wsparliśmy III Sanockie Forum Gospodarcze

Z

radością, już drugi rok z rzędu, wsparliśmy ważną dla nas inicjatywę w województwie podkarpackim. III Sanockie Forum Gospodarcze przyjęło nas bardzo ciepło, nawet pomimo tego, że na południu kraju gościliśmy wraz z końcem października.

III Sanockie Forum Gospodarcze odbyło w dniach 27-28 października. Mieliśmy przyjemność sponsorować ubiegłoroczną edycję SFG, więc z entuzjazmem wróciliśmy w charakterze partnera także w roku 2023.

III Sanockie Forum Gospodarcze to doskonała okazja do spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami.

Interesujące debaty

Tak samo, jak w roku ubiegłym, tak i teraz III Sanockie Forum Gospodarcze trwało dwa dni. W pierwszej kolejności wzięliśmy udział w niezwykle interesujących panelach dyskusyjnych. Pierwszego dnia mogliśmy również, jak i wszyscy licznie odwiedzający imprezę – obejrzeć stoiska wystawiennicze, na których rozgościli się przedsiębiorcy z Sanoka oraz całego Podkarpacia.

SFG to inicjatywa, która cieszy się w regionie ogromną renomą. Nic dziwnego więc, że i w tym roku frekwencja na wydarzeniu zdecydowanie dopisała. Forum to idealna okazja do spotkania z przedstawicielami podkarpackiego biznesu, ekspertami, a także władzami regionu i reprezentantami jednostek samorządu terytorialnego. Wszystkich ich – już tradycyjnie – spotkaliśmy w murach Uczelni Państwowej im. Jana Grodka.

Wielkie technologie na III Sanockim Forum Gospodarczym

Ciekawe rozmowy o teraźniejszości południowego regionu Polski to jedno, ale tym, co najbardziej zachwyca w ramach tej cyklicznej inicjatywy są wielkie tematy dotyczące przyszłości i innowacyjnego rozwoju. W tym roku, najbardziej przyciągającym hasłem były technologie wodorowe. Sanok stoi przed ogromną szansą rozwoju tychże we współpracy z azjatyckimi inwestorami. Czyżbyśmy niedługo mogli mówić o dynamicznym rozwoju Podkarpackiej Doliny Wodorowej?

Chętnie zweryfikujemy to już na IV Sanockim Forum Gospodarczym.

A na razie po szczegółowe informacje oraz fotorelację zapraszamy na stronę internetową Miasta Sanoka.

Photo by Headway on Unsplash

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas