Wspólna Kaczka 2022

Relacje

Wspólna Kaczka 2022, czyli coroczne spotkanie sektora morskiego

T

radycyjnie wzięliśmy udział w najważniejszym, corocznym spotkaniu sektora morskiego. Wspólna Kaczka 2022 odbyła się 14 października br. w Gdyni.

Wspólny czas – Wspólna Kaczka 2022

Jak co roku, tak i Wspólna Kaczka 2022 była dla nas doskonałą okazją do zacieśnienia relacji z Klientami. Przy naszych stolikach zasiedli przedstawiciele firm reprezentujących sektor gospodarki morskiej. Gościliśmy przedsiębiorstwa liderujące europejskiemu rynkowi offshore, dostarczające usługi portowo-morskie dla polskich i zagranicznych kontrahentów, czy te, które na co dzień transportują tysiące przesyłek na morzach i oceanach (ale też na lądzie i w powietrzu).

Wspólna Kaczka 2022 to dla nas święto relacji.

Brokerzy STBU na spotkaniu z Klientami

Najbardziej innowacyjne firmy z sektora gospodarki morskiej to ważny element tego cyklicznego spotkania, dlatego cieszymy się, że Wspólna Kaczka 2022 odbyła się w tym roku przy licznym udziale brokerów STBU. Naszą delegację stanowili najlepsi i najbardziej doświadczenie specjaliści od ubezpieczeń morskich. Na czele ze Zbigniewem Foltyński, Dyrektorem Zarządzającym Obszarem Ubezpieczeń Morskich i Transportowych i Natalią Szymichowską z Biura Ubezpieczeń Morskich. Naszym morskim alfom i omegom towarzyszyły specjalistki z innych jednostek organizacyjnych STBU: Ewelina Brzykca, Dyrektor Biura Likwidacji Szkód i Monika Koszykowska, Dyrektor Biura Ubezpieczeń Komunikacyjnych.

Tradycyjne nagrody

Ponieważ jest to niezaprzeczalnie najważniejszym elementem tradycji, na uroczystej gali wręczono nagrody. Wyłonieniem zwycięzców za najbardziej spektakularne wydarzenia w biznesie morskim za ubiegły rok jak zwykle zajęła się Krajowa Izba Gospodarki Morskiej. Tegoroczni laureaci to:

  • Zarząd Morskiego Portu w Gdyni – z okazji 100-lecia portu otrzymał Specjalną Bursztynową Kaczkę
  • Bursztynowe Jajko odebrał: Zarząd Morskiego Portu w Gdańsku, Sunreef Yachts oraz NET Marine Group.
  • Krzysztof Michnal, Prezes Szkoły Morskiej w Gdyni został wyróżniony Bursztynowym Sterem.

Serdecznie gratulujemy! I nie możemy doczekać się tego, jak będzie wyglądała Wspólna Kaczka 2023, ponieważ ta edycja była bardzo ekscytująca!

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej edycji Wspólnej Kaczki.

Photo by Ben Wicks on Unsplash

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas