Wspólna Kaczka 2023, Baltexpo i morskie relacje - STBU

Gospodarka morska

Wspólna Kaczka 2023, Baltexpo i morskie relacje

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w bezpieczeństwo sektora gospodarki morskiej. W październiku świętowaliśmy kulminację rozwijania naszych relacji w tej branży. Przedstawiciele STBU wzięli udział w takich wydarzeniach jak: Wspólna Kaczka 2023 oraz Baltexpo.

Wspólna Kaczka 2023

Nasza obecność na tym wydarzeniu jest już wieloletnią tradycją i wspaniałym dowodem zaangażowania w rozwój sektora morskiego. Wspólna Kaczka 2024 również nie mogłaby odbyć się bez reprezentacji STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi. Co cieszy, w tym roku delegacja naszej firmy składała się nie tylko z przedstawicieli Biura Ubezpieczeń Morskich i Transportowych. Reprezentowali nas też z brokerzy na co dzień zajmujących się innymi liniami ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. To doskonałe potwierdzenie jak szeroko może rozwijać się nasza współpraca z firmami reprezentującymi ważną dla gospodarki branżę morską.

Baltexpo

STBU pojawiło się również w Sopocie na targach Baltexpo. W trakcie tych wydarzeń nasz przedstawiciel, Zbyszek Foltyński, udzielił także wywiadu dla portalu GospodarkaMorska.pl, gdzie podkreślono nasze podejście do zarządzania ryzykiem w branży morskiej.

 

Bandera w górę!

Szczególnym, październikowym wydarzeniem była uroczystość podniesienia bandery na nowych holownikach WUŻ Port and Maritime Services – Ares, Mars i Pax. Niezmiernie cieszymy się, że możemy być z naszymi Klientami w tak doniosłych momentach. Momentach, które pokazują jak wspaniale rozwijają swoją działalność.

Oczywiście jesteśmy z naszymi partnerami biznesowymi na dobre i na złe. Dlatego tym bardziej cieszymy się z takich zaproszeń na ważne dla nich uroczystości.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzają nas przedstawiciele sektora gospodarki morskiej. Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani, że możemy kontynuować naszą współpracę i rozwijać nasze relacje biznesowe, zawsze dążąc do doskonałości w obszarze ubezpieczeń morskich.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas