Specjalista ds. wsparcia procesów brokerskich

[Praca] Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. wsparcia procesów brokerskich.

Miejsce pracy: Warszawa

Wybranej osobie zaproponujemy poniższy zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie i analiza ofert pod kątem potrzeb naszych Klientów.
  • Budowanie długotrwałych, partnerskich relacji z Klientami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.
  • Przygotowywanie zestawień, porównań ofert i prezentacji.
  • Negocjowanie z zakładami ubezpieczeń warunków ubezpieczenia.
  • Bieżąca obsługa ubezpieczeń Klientów.
  • Wsparcie procesów sprzedażowych.

Szukamy Kandydatów z:

  • Wyższym wykształceniem.
  • Doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej lub abonamentów medycznych.
  • Znajomością rynku ubezpieczeń.
  • Doświadczeniem w budowaniu relacji z Klientami.
  • Znajomością MS Office (w szczególności Power Point) oraz prawem jazdy kat. B.
  • Wysokim poziomem zaangażowania i profesjonalizmu.
  • Gotowością do podnoszenia poziomu kompetencji (zdanie egzaminu brokerskiego).

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjny system wynagradzania.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w STBU wyślij swoją aplikację wraz z klauzulą przetwarzania danych osobowych [Klauzula informacyjna] na adres:

KARIERA@stbu.pl

Photo by silviannnm on Unsplash