15-lecie Faktorii Kultury! - STBU

Sponsoring

15-lecie Faktorii Kultury!

Z wielką dumą ogłaszamy, że w tym roku świętujemy 15-lecie Faktorii Kultury! Jako wieloletni sponsorzy niezmiernie cieszymy się, że możemy wspierać tę wyjątkową inicjatywę, która inspiruje społeczeństwo do poznawania kultury i sztuki. Co więcej, zachęca do wspólnego dzielenia się pasją.

Przez wiele lat mieliśmy przyjemność uczestniczyć w różnorodnych teatralnych spektaklach, koncertach i innych wydarzeniach. Tego lata, aby uczcić 15-lecie Faktorii Kultury, szykują się same artystyczne hity! Zapowiada się spora dawka emocji, które dostarczy m.in. Paweł Domagała, Soyka – Grott Orkiestra i Dorota Osińska. Miłośnicy teatru również się nie zawiodą. Dla najmłodszych widzów zaplanowane są spektakle takie jak: „Przygody Koziołka Matołka”, „Zaczarowana królewna” lub „Szelmostwa lisa Witalisa”, a dla starszych „Romeo i Julia is not dead”, „Powarkiwania drogi mlecznej”, „Żabusia” i wiele innych.

W ramach naszej długoletniej współpracy nie możemy zapomnieć o najważniejszych osobach, które wkładają całe serce w rozwój Faktorii Kultury. Przede wszystkim jest to Dyrektor Centrum Kultury i Sportu – Piotr Pułkowski, oraz burmistrz Pruszcza Gdańskiego – Janusz Wróbel. Dlatego, aby wyrazić swoją wdzięczność i podziw w trakcie uroczystego otwarcia tegorocznej Faktorii Kultury osobiście złożyliśmy im wyrazy uznania.

 

W każdy wakacyjny weekend aż do końca sierpnia odbywają się trzy różne inicjatywy:

  • w PIĄTKI o godz. 20.30 są koncerty,
  • w SOBOTY o godz. 21.00 są spektakle dla dorosłych widzów, które wystawia Letnia Scena Teatru Wybrzeże,
  • w NIEDZIELE o godz. 14.00 szczególnie mile widziane są dzieci na dedykowanej specjalnie dla nich spektakle na Scenie Dziecięcej.

 

Dokładny harmonogram przebiegu 15-lecia Faktorii Kultury 2023 jest dostępny na stronie internetowej organizatorów.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu! Z pewnością nie obejdzie się bez pozytywnej dawki emocji. Gwarantujemy niezapomniane chwile pełne uśmiechu i artystycznych wzruszeń.

 

Aby być na bieżąco z nowościami koniecznie zajrzyj do zakładki Aktualności.

Zapraszamy także na nasze profile w mediach społecznościowych – FacebookLinkedIn  oraz na profil Faktorii Kultury – Facebook.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas