STBU sponsorowało 10. Żeglarski Puchar Trójmiasta - STBU

Sponsoring

STBU sponsorowało 10. Żeglarski Puchar Trójmiasta

Pokład jachtu to naturalne środowisko dla naszej firmy. Dość wspomnieć, że nasz coroczny event to żeglarskie regaty. A przecież z naszymi Klientami i partnerami biznesowymi spotykamy się na wodzie nie tylko ze względu na nie! Dlatego z dumą wsparliśmy Żeglarski Puchar Trójmiasta – największą w regionie imprezę tego typu, która w tym roku obchodziła dodatkowo swoją dziesiątą, jubileuszową edycję.

Na liście sponsorów i partnerów, którzy wspierali w tym roku Żeglarski Puchar Trójmiasta znalazło się wiele podmiotów. Zaryzykujemy jednak stwierdzenie, że żaden z nich nie był w tę imprezę zaangażowany tak bardzo jak STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi. Impreza odbyła się w dniach 10-12 maja 2023 r.

Nie tylko byliśmy sponsorem, który zapewnił finansowe wsparcie. Nie tylko dostarczyliśmy przydatne, żeglarskie gadżety dla wszystkich uczestników wydarzenia. Ale przede wszystkim… wystawiliśmy w zawodach swoją załogę!

Wspólnie z sopockim GSC Yachting stworzyliśmy ekipę, która mogła robić wrażenie na wszystkich tych, którzy oglądali Żeglarski Puchar Trójmiasta. Jej sternikiem był w końcu morski wilk z prawdziwego zdarzenia, Zbigniew Gutkowski! Doświadczony żeglarz, który z sukcesami uczestniczył w zawodach okołoziemskich.

Wyjątkowy był też jacht, który reprezentował naszą załogę. W ramach zawodów weszliśmy bowiem na pokład jednej z największych – a dzięki temu najszybszych – łódek w całej stawce. IMOCA 60, ochrzczona „Globe” od swojego okołoziemskiego przeznaczenia, zapewniła nam doskonałe warunki i emocje. Na tak dużym jachcie każdy mógł poczuć się jak członek doświadczonej załogi żeglarskiej. I sprawdzić swoje zdolności motoryczne oraz charakter. Bo choć żeglowanie po wodach okalających Trójmiasto może wydawać się zadaniem rekreacyjnym, to jednak na tak okazałej łódce wymaga dozy zaangażowania.

Żeglarski Puchar Trójmiasta – informacje

W 10. edycji Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta wzięło udział blisko 50 załóg. Pływały one na wodach Zatoki Gdańskiej pomiędzy Gdańskiem, Sopotem i Gdynią. Żeglarze rywalizowali ze sobą w klasach KWR, ORC oraz OPEN. Natomiast jachty klasy RS21 ścigały się na oczach widzów, tuż przy plaży w Sopocie.

Serdecznie gratulujemy organizatorom doskonałego przeprowadzenia wydarzenia. Cieszymy się też, że mogliśmy być jego częścią.

Już dziś warto zapisać sobie datę kolejnej edycji. W 2024 r. Żeglarski Puchar Trójmiasta zapoczątkuje sezon fanatyków morskiej rozrywki już 10-12 maja.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas