STBU w Pruszczu Gdańskim

6 lutego odwiedziliśmy CKiS w Pruszczu Gdańskim, gdzie braliśmy udział w dorocznym Spotkaniu Przedsiębiorców. Za zaproszenie serdecznie dziękujemy pruszczańskiemu Urzędowi Miasta.

– Około 30 minut zajmuje podróż z Sopotu do Pruszcza Gdańskiego – to początek wystąpienia prezesa Adama Lewandowskiego, który był jednym z prelegentów dorocznego Spotkania Przedsiębiorców współpracujących z pruszczańską gminą. Prezentacja pokazała bliskość – zarówno geograficzną, jak i relacyjną, działań naszej firmy z życiem regionu i Pruszcza Gdańskiego. STBU m.in. od zeszłego roku sponsoruje Faktorię Kultury, cykl wydarzeń kulturalnych w Pruszczu.

Oprócz delegacji STBU w przedsięwzięciu wzięli też udział przedstawiciele lokalnego magistratu, Urzędu Wojewódzkiego oraz Pracodawców Pomorza. Zebrani mogli wysłuchać podsumowania minionego roku w wykonaniu pruszczańskiego biznesu, a także poznać plany i perspektywy na nadchodzące lata w gminie. Była to również doskonała okazja do nagrodzenia wyróżniających się w regionie przedsiębiorców.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu oraz – zgodnie z hasłem przewodnim naszego wystąpienia – poznać BLIŻEJ społeczność biznesową Pruszcza Gdańskiego.