Praca jako broker ubezpieczeniowy to nie tylko polisy

Integracja zespołu

Praca jako broker ubezpieczeniowy to nie tylko polisy – firmowa integracja STBU

P

rzynajmniej raz w roku przypominamy sobie, że praca jako broker ubezpieczeniowy to nie tylko zapewnianie bezpieczeństwa naszym Klientom. W STBU równie ważna co jakość naszych programów i polis jest współpraca. Ćwiczyliśmy ją niedawno w ramach firmowej imprezy integracyjnej.

Firmowa integracja – warsztaty współpracy

W trakcie tegorocznej imprezy integracyjnej bardzo duży akcent postawiliśmy na naukę współpracy pomiędzy różnymi zespołami. Kariera w STBU to w końcu nie tylko praca jako broker ubezpieczeniowy. Ponieważ w naszej firmie funkcjonuje również wiele zespołów tzw. back-officu, dbamy o kooperacje między wieloma jednostkami. Biuro Likwidacji Szkód, Biuro Obsługi Ubezpieczeń, Biuro Księgowości, Biuro Organizacji i Kadr, a nawet Biuro Marketingu i PR. W każdym zespole mamy świetnych specjalistów, którzy na co dzień – choć nie bezpośrednio – również przykładają cegiełkę do tego, by nasi Klienci mogli czuć się bezpiecznie.

W ramach firmowej integracji urozmaicamy to, jak wygląda w STBU praca jako broker ubezpieczeniowy.

Nasi pracownicy zacieśniali w tym roku współpracę poprzez zespołowe budowanie imponujących zestawów klocków LEGO. Dzięki zaangażowaniu naszych koleżanek i kolegów na koniec dnia mogliśmy oglądać ułożone – choć czasami nie do końca zgodnie z instrukcją – statki (o różnym przeznaczeniu), samolot, pociąg, a nawet lawetę. Równie interesujące co same dzieła, były też sposoby, które zastosowaliśmy do ich stworzenia.

Metody były zróżnicowane, bardziej kolegialne, na zrównanym poziomie komunikowania. Były i też te, w których lider oddelegował całość pracy zespołowi i sam przyszedł na kończącą prezentację. Zobaczyliśmy dużą organizację, współpracę i zaangażowanie.

Najważniejsze, że poprzez tę kreatywność zrealizowaliśmy swoje cele. Na pewno wróciliśmy z wyjazdu silniejsi i wzmocnieni poczuciem wspólnego celu, współpracą i dobrą zabawą. Mamy nadzieję, że odczują to nasi Klienci!

Praca jako broker ubezpieczeniowy – chcesz dołączyć do STBU?

Od lat w STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi tworzymy zgraną drużynę. Naszą siłą są solidne fundamenty, które nazywamy filarami. Jakość, relacje i kooperacja to podstawy tego, co prezentujemy – zarówno wtedy, gdy zapewniamy ochronę ubezpieczeniową naszym Klientom, jak i w komunikacji wewnętrznej pomiędzy wszystkimi działami naszej firmy.

Chcesz do nas dołączyć? Interesuje Cię praca jako broker ubezpieczeniowy lub inny, cenny dla organizacji specjalista? Zapraszamy! Napisz do nas – wykorzystaj do tego zakładkę Kontakt.

Zobacz też jaką firmą jesteśmy w naszych mediach społecznościowych, np. w serwisie LinkedIn.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas