Jesteśmy Diamentem Forbesa 2021! - STBU

Nagrody i wyróżnienia

Jesteśmy Diamentem Forbesa 2021!

P

Początek roku obfituje w nagrody i wyróżnienia dla naszej organizacji. STBU zostało tym razem Diamentem Forbesa 2021!

Cieszymy się, że  trafiliśmy do zestawienia stworzonego przez prestiżowy magazyn “Forbes Polska”. W naszym regionie, firmy z sektora finansow nie stanowią większości. W województwie pomorskim najwięcej laureatów pochodzi z typowo lokalnych branż. Zajmujących się naprawą i budową statków oraz produkcją wyrobów ze skorupiaków i ryb.

Dla STBU – organizacji z sektora ubezpieczeń – ten Diament Forbesa błyszczy więc wyjątkowo mocno!

Diamenty Forbesa to ranking złożony z polskich firm, które rozwijają się najszybciej. Listę tworzy partner merytoryczny magazynu – Bisnode Polska. Firma badawcza przyznaje pozytywny rating ryzyka współpracy oraz wiarygodności. Uwzględnia wyłącznie przedsiębiorstwa, które zachowują wysoką bieżącą płynność i nie zalegają z płatnościami.

W roku, w którym polska gospodarka przyjęła tak wiele ciosów – cieszy naprawdę długie zestawienie. Na listy legendarnego magazynu trafiło aż 15 tysięcy organizacji ze wszystkich województw, w rezultacie oznacza to rekordowy rok. Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że nie tylko STBU jest Diamentem Forbesa. Ponieważ wśród wyróżnionych widzimy również naszych Klientów! W tym absolutnego lidera naszego regionu!

Każde kolejne wyróżnienie napędza nas w dążeniu do zapewnienia naszym Klientom bezpieczeństwa. Jednocześnie motywuje, by ciągle podnosić sobie poprzeczkę w jakości naszych doradczych usług.

Czytelniku! Dziękujemy, że możemy ten sukces dzielić z Tobą!

Pełną listę laureatów Diamentów Forbesa można znaleźć na stronie internetowej magazynu.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas