Innowacja i rozwój. Wspieramy II Sanockie Forum Gospodarcze

Sponsoring

Innowacja i rozwój. Wspieramy II Sanockie Forum Gospodarcze

W

spieranie inicjatyw rozwojowych to dla STBU zaszczyt. Pokazuje obrany kierunek, w którym podążamy. Pokazuje również: innowacyjność rozwiązań, nowatorskie działania, ciągły rozwój. Wymaga to otwartej głowy, stałego poszerzania horyzontów. Te wartości połączyły naszą firmę i II Sanockie Forum Gospodarcze.

W październiku mieliśmy ogromną przyjemność wesprzeć tę inicjatywę, jak również i to miasto. Sanok pokazał, że przyciąga nie tylko turystów – urokiem swojego regionu, ale także przedsiębiorców, ponieważ jest otwarty na pionierskie, nieszablonowe idee. I zorganizował II Sanockie Forum Gospodarcze.

Sanok i STBU dzielą setki kilometrów, jednak ten fakt nie przeszkodził nam, by wesprzeć II Sanockie Forum Gospodarcze.

Dwa dni – różne oblicza innowacji

II Sanockie Forum Gospodarcze trwało dwa dni. 21 października odbyły się panele dyskusyjne. W związku z tym, tego dnia w Auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej im. Jana Grodka słychać było prezentacje i rozmowy. Organizatorzy liczyli na interesujące wystąpienia, dlatego też na Forum zaproszeni zostali znamienici goście: począwszy od od europarlamentarzystów, przez rektorów uczelni, po przedsiębiorców. Poruszone zostały między innymi tematy ekotransportu, perspektyw finansowych, możliwości rozwoju w Sanoku i dla Sanoka.  W panelu noszącym nazwę „Jak rozwinąć biznes – inspiracje dla młodych przedsiębiorców” jednym z uczestników był  Dyrektor STBU Zarządzający Obszarem Dystrybucji Strategicznej – Wojciech Hartung.

Natomiast drugiego dnia, 22 października, firmy mogły zaprezentować się na stoiskach wystawienniczych, przygotowanych w hali sportowej Uczelni Państwowej im. Jana Grodka. Umożliwiło to nawiązywanie relacji, a także wymianę doświadczeń. Osoby zainteresowane mogły zapoznać się z różnymi firmami i branżami oraz skorzystać z wiedzy ekspertów, którzy chętnie służyli radami, wyjaśniali i prezentowali innowacyjne rozwiązania.

Rozwój zapewnia lepsze jutro

Innowacyjność i rozwój to dwie składowe, które wzajemnie na siebie wpływają. Są one podstawą działalności nowatorskich, chcących stale ulepszać swoje działania. Wie o tym Miasto Sanok, a także wie o tym STBU. Wiedzą to wszyscy, którzy pod koniec października wzięli udział w II Sanockim Forum Gospodarczym. Dlatego wierzymy, że to nie pierwsze takie wydarzenie i mamy nadzieję, że nie ostatnie. Potrzeba nam takich spotkań. Spotkań inspirujących i niesztampowych. Dających możliwość dyskusji, wymiany spostrzeżeń w zakresie rozwoju.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć tak ważną i potrzebną inicjatywę. Wierzymy, że kooperacja z Miastem Sanokiem w zakresie tego wydarzenia, to inwestycja w lepszą przyszłość. Przyszłość opartą o innowacyjny rozwój – ważny zarówno dla regionu, jak i dla STBU.

Podsumowując, po szczegółowe informacje oraz fotorelację zapraszamy na stronę internetową Miasta Sanoka.

To kolejna konferencja którą wpieraliśmy w ostatnim czasie. Zapraszamy do zapoznania się z TEDxDługaSt.

Photo by Headway on Unsplash

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas