STBU z kolejnym wyróżnieniem – Diamenty Forbesa 2022

Nagrody i wyróżnienia

STBU z kolejnym wyróżnieniem – Diamenty Forbesa 2022

C

o roku miesięcznik „Forbes” organizuje prestiżowy ranking –  Diamenty Forbesa. W zeszłym roku mieliśmy zaszczyt zdobyć to wyróżnienie. W tym roku… otrzymaliśmy je po raz drugi!

Jak wiadomo, diamenty są bardzo rzadkim, formowanym przez miliony lat minerałem. Nie ma w całej przyrodzie substancji twardszej. Tę cechę podkreśla w szczególności ich nazwa. Tłumacząc z języka łacińskiego diamentum, oznacza niezniszczalny. Na dodatek diamenty są najcenniejsze spośród wszystkich kamieni szlachetnych.

Wyróżnienie „Forbesa”, nie jest więc przypadkowe! Tytuł ten potwierdza pozycję laureatów na rynku oraz nieustanny rozwój. To ogromny zaszczyt, że po raz kolejny STBU znalazło się w tak prestiżowym rankingu.

Redakcja „Forbesa” we współpracy z firmą Dun&Bradstreet zapewniającą odpowiednią metodologię, sprawdziła przedsiębiorstwa nie tylko pod względem finansowym. Patrzyła także na posługiwanie się know-how czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. W  zestawieniu wskazała najdynamiczniej rozwijające się firmy w Polsce. Firmy, które pomimo działania w pandemicznych czasach pozostały niezniszczalne.

Jesteśmy dumni, że STBU może pochwalić się tym wyróżnieniem.

Wszyscy razem i każdy z osobna.
Cieszymy się także, że razem z Wami, nasi drodzy Czytelnicy, możemy dzielić kolejny sukces!

 

Więcej informacji na temat rankingu Diamenty Forbesa znajdziecie w specjalnym dodatku do aktualnego wydania miesięcznika oraz na stronie internetowej Forbesa.

Informacje o innych wyróżnieniach, które STBU otrzymało za poprzedni rok znajdują się w aktualnościach. Jeśli jednak chcecie być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, zapraszamy na profile społecznościowe –  Facebook, LinkedIn.

 

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas