Faktoria Kultury znowu w Pruszczu Gdańskim! STBU ponownie sponsorem - STBU

Sponsoring

Faktoria Kultury znowu w Pruszczu Gdańskim! STBU ponownie sponsorem

Faktoria Kultury już po raz 14. otwiera przed mieszkańcami Pruszcza Gdańskiego drzwi do świata muzyki i teatru. Ponownie mamy ogromną przyjemność sponsorować tę lokalną inicjatywę.

Faktoria Kultury to wakacyjny cykl koncertów, teatralnych spektakli i rozrywki dla dorosłych i najmłodszych mieszkańców Pruszcza Gdańskiego i Trójmiasta. Organizuje ją Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim. W tegorocznej edycji na scenie pruszczańskiego amfiteatru zameldują się m.in. Roxie Węgiel, Raz Dwa Trzy, Sztywny Pal Azji, Alicja Majewska czy Voo Voo.

Tradycyjnie podziwiać będzie można również aktorów skupionych wokół Sceny Letniej Teatru Wybrzeże. Przygotowali oni spektakle zarówno dla dorosłych widzów (np. adaptację odświeżonego niedawno w formie serialu spektaklu “Tajemnicza Irma Vep“), jak i dla tych najmłodszych! Dzieci będą mogły z kolei obejrzeć trzy spektakle przygotowane specjalnie dla nich. “Szelmostwa Lisa Witalisa”, “Przygody Koziołka Matołka” oraz “Zaczarowaną Królewnę”.

Faktoria Kultury organizuje spektakle teatralne dla dorosłych w każdą wakacyjną sobotę. Start przedstawień zaplanowano na godz. 21:00.

Spektakle dla najmłodszych to z kolei kwestia niedzielnych wypadów do pruszczańskiego amfiteatru. Najmłodsi ze sztuką mogą obcować od godz. 14:00.

Szczegółowy harmonogram, jaki oferuje Faktoria Kultury dostępny jest na stronie internetowej :.organizatorów.

Od lat wspieramy wydarzenia Centrum Kultury i Sportu – zarówno w kwestii ubezpieczeniowej ochrony, jak i sponsoringu. Odwiedzający Faktorię Kultury mogą chłonąć artystyczne doznania z uroczych leżaków, które dostarczyliśmy dla tej inicjatywy w zeszłym roku. Cieszymy się , ponieważ w tym roku wśród sponsorów możemy znaleźć też inne firmy, z którymi współpracujemy. I są to firmy nie tylko z Pruszcza Gdańskiego, ale też innych trójmiejskich miejscowości.

Gorąco zachęcamy do udziały w wydarzeniach związanych z Faktorią Kultury!

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas