Kulturalnie bezpieczni. Faktoria Kultury w Pruszczu Gdańskim - STBU

Sponsoring

Kulturalnie bezpieczni. Faktoria Kultury w Pruszczu Gdańskim

Z

miłą chęcią angażujemy się w lokalne inicjatywy. Kolejny raz wspieramy inicjatywę pod nazwą Faktoria Kultury – cykl letnich eventów w Pruszczu Gdańsku, który na mapę wydarzeń wokół Trójmiasta wraca po rocznej przerwie.

Faktoria Kultury to inicjatywa realizowana pod szyldem Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim. W jej ramach pruszczanie (i nie tylko! Wszak tę miejscowość od Trójmiasta dzieli zaledwie ok. 10 km) mogą przez całe wakacje brać udział w rozmaitych spektaklach, koncertach oraz kabaretonach. W roku 2021 na deskach tutejszego amfiteatru pojawią się m.in. Grzegorz Turnau, Krzysztof Zalewski, Muniek Staszczyk, a także aktorzy skupieni wokół Sceny Letniej Teatru Wybrzeże. Ci ostatni przygotowali spektakle zarówno dla dorosłych widzów, jak i dla tych najmłodszych! Dzieci będą mogły poznać teatralne adaptacje takich opowieści jak: “Przygody Koziołka Matołka” oraz “Szelmostwa Lisa Witalisa”.

Szczegółowy harmonogram, jaki oferuje Faktoria Kultury dostępny jest na stronie internetowej organizatorów.

Faktoria Kultury wraca po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Od lat wspieramy wydarzenia Centrum Kultury i Sportu – zarówno w kwestii ubezpieczeniowej ochrony, jak i sponsoringu. Nasze wsparcie finansowe w tym roku zmaterializowało się w formie wypoczynkowych leżaków, z których można: “bezpiecznie chłonąć kulturę”. Zgodnie z umieszczonym na nich przesłaniem. Nasze leżaki – poza pruszczańskim amfiteatrem – można również obejrzeć na poniższych fotografiach. Więcej zdjęć dostępnych jest w mediach społecznościowych organizatorów, którym serdecznie dziękujemy za ich udostępnienie.

Gorąco zachęcamy do udziały w wydarzeniach związanych z Faktorią Kultury! Oraz do przestrzegania wszelkich zasad bezpieczeństwa, które obowiązują na terenie amfiteatru w Pruszczu Gdańskim. Przede wszystkim do obostrzeń związanych z ograniczoną ilością uczestników, zachowywania 1,5-metrowych odstępów oraz dezynfekcji dłoni, a także zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas