Miesiąc ubezpieczeń w PCTA - podsumowanie STBU - STBU

Webinarium

Miesiąc ubezpieczeń w PCTA – podsumowanie STBU

Z

ogromną przyjemnością uczestniczyliśmy w inicjatywie nazwanej Miesiąc Ubezpieczeń w PCTA. W ramach przedsięwzięcia poprowadziliśmy webinarium na temat szkód z polis ubezpieczenia odpowiedzialności członków władz (D&O). W naszym wystąpieniu znalazło się też miejsce na inny, popularny produkt ubezpieczeniowy – ubezpieczenie karnoskarbowe.

Uczestnicy webinarium zatytułowanego “Czy szkody z D&O się zdarzają? W czym pomoże Ci polisa?” mieli szansę poznać ubezpieczenie D&O od podszewki. Bowiem o tym kluczowym dla menedżerów produkcie mówiliśmy przez pryzmat likwidacji szkód. Na przykładzie sytuacji, które wydarzyły się naprawdę.

Ale co najważniejsze – na przykładzie sytuacji, w których nasi Klienci dzięki polisie D&O uzyskali wymierne wsparcie.

Spotkanie poprowadziła Agata Żbikowska,

absolwentka Informatyki i Ekonometrii (specjalność Statystyka Ubezpieczeniowa) na Uniwersytecie Gdańskim, Broker ubezpieczeniowy od 2014 r. i reasekuracyjny od 2015 roku, od początku swojej kariery zawodowej specjalizuje się w ryzykach Financial & Specialty Lines. Aktualnie Lider Praktyki Financial Lines w STBU.

Wsparcie merytoryczne zapewnił Paweł Kruszewski,

absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Od roku 2004 Doradca Zarządu, a od 2020 roku Dyrektor Biura Ubezpieczeń Majątkowych w Grupie MAK. Z rynkiem brokerskim związany od samego jego początku. Karierę zawodową w firmach brokerskich rozpoczął 30 lat temu w 1991 roku.

Na pytania uczestników zadawane w czasie rzeczywistym odpowiadał z kolei Karol Stanisławski,

broker ubezpieczeniowy i reasekuracyjny z 15-letnim stażem w branży ubezpieczeń korporacyjnych. Specjalizuje się w ryzykach segmentu Financial Lines, ubezpieczenia lotniczych oraz międzynarodowych programach ubezpieczenia.

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie na Miesiąc Ubezpieczeń w PCTA!

Wszystkim, którzy są zainteresowani poszerzeniem wiedzy nt. Ubezpieczenia D&O – polecamy pobranie dostępnych w tym artykule materiałów.

Udostępniamy w tym miejscu również kartę produktową Ubezpieczenia karnoskarbowego. Więcej o tym popularnym produkcie ubezpieczeniowym dowiecie się Państwo z artykułu: Ubezpieczenie karnoskarbowe – Twoja “Tarcza antyUrzędowa”.

Więcej informacji o PCTA – można znaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia.
Photo by Timo Wielink on Unsplash

napisz do nas

Pobierz informację o ubezpieczeniu D&O

Pobierz informację o ubezpieczeniu karnoskarbowymW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas