Na szczycie Rankingu Brokerów! - STBU

Nagrody i wyróżnienia

Na szczycie Rankingu Brokerów!

J

ak co roku czytelnicy “Miesięcznika Ubezpieczeniowego” mogli zapoznać się z najnowszym rankingiem krajowych brokerów ubezpieczeniowych. Dodatek nazwany “Almanachem Brokerów” ukazał się w majowym wydaniu gazety. Miło nam, że STBU znalazło się na czołowej pozycji zestawienia.

Grupa MAK, do której należy STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi została sklasyfikowana na czwartym miejscu tegorocznego “Almanachu Brokerów”. Co istotne, biorąc pod uwagę wyłącznie pośredników ubezpieczeniowych o polskim kapitale – nasza organizacja jest na samym szczycie! Nasza łączna wartość ulokowanej w ostatnim roku składki ubezpieczeniowej to 1,255 mld złotych. To również jedyny taki wynik wśród całkowicie polskich brokerów.

Nasza łączna wartość ulokowanej w ostatnim roku składki ubezpieczeniowej to 1,255 mld złotych.

Poza samym zestawieniem tabelarycznym nt. największych brokerów ubezpieczeniowych – w numerze znalazły się też tekstowe podsumowania ostatnich 12 miesięcy autorstwa naszych ekspertów. Zbigniew Foltyński, Dyrektor Zarządzający w Obszarze Ubezpieczeń Morskich i Transportowych, przedstawił aktualną sytuację na rynku ubezpieczeń morskich. Dyrektor Biura Sprzedaży i Rozwoju Grzegorz Romanowicz odniósł się do trendów w ubezpieczeniach budowlanych (CAR/EAR). O zmianach w ubezpieczeniach D&O opowiedziała z kolei przedstawicielka Zespołu Financial Lines w STBU – Natalia Matlęga.

W numerze zamieszczono również wypowiedzi ekspertów pozostałych spółek z Grupy MAK. Miesięcznik cytował Wojciecha Semmerlinga (ubezpieczenia na życie i osobowe), Jacka Surmacza (ubezpieczenia transportowe), Joannę Koselską (ubezpieczenia mienia) oraz Ewę Siniarską (reasekuracja, MAK Re).

 

 


“Almanach Brokerów” to coroczna publikacja wydawana w ramach “Miesięcznika Ubezpieczeniowego”. Celem wydawnictwa jest dostarczenie uczestnikom rynku możliwie pełnej informacji o samych brokerach oraz pokazanie pozycji największych podmiotów z branży. Z reguły porusza też tematy merytoryczne, ważne w danym roku, w danych okolicznościach.

Photo by Ben Lowe on Unsplash

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas