STBU wyróżnione Gazelą Biznesu. Ranking „Pulsu Biznesu”

Nagrody i wyróżnienia

STBU wyróżnione Gazelą Biznesu. Ranking „Pulsu Biznesu”

"

(…) z przyjemnością informuję, że Państwa Firma STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. znalazła się w gronie Gazele Biznesu 2021”.

 

E-maila o takiej treści otrzymaliśmy od „Pulsu Biznesu” pod koniec roku. Niezwykle cieszą nas takie wiadomości. Są powodem do dumy, ale przede wszystkim potwierdzeniem, że stale się rozwijamy.

 

Biznes robią ludzie dla ludzi – taki tytuł nosi  artykuł na stronie PB. Patricia Deyna, prezes Bonnier Business Polska, wydawcy „Pulsu Biznesu” i portalu pb.pl, podsumowuje w nim tegoroczną edycję, już 22., rankingu Gazele Biznes.  Wskazuje, że niezwykle ważnym czynnikiem w budowaniu dynamicznego biznesu, są właśnie ludzie. Zarówno Klienci, jak i pracownicy. Dlatego serdecznie zachęcamy do przeczytania całego artykułu.

W tym miejscu dziękujemy za zaangażowanie każdej osoby, która nawet w najmniejszym stopniu przyczyniła się do rozwoju STBU.

Naszym Klientom oraz Pracownikom.

Dziękujemy, że zapewniacie STBU ciągły wzrost i dynamikę, którą docenił „Puls Biznesu” , wyróżniając nas tytułem jakim są Gazele Biznesu.

Takie wyróżnienia stanowią doskonałe paliwo dla naszej pracy, dlatego wierzymy, że tak “zatankowani” w motywację będziemy w stanie podbijać rok 2022!

 

Zapraszamy na nasze profile społecznościowe –  Facebook, LinkedIn – za ich pośrednictwem można być na bieżąco z działaniami STBU.

Inny ranking, w którym zostaliśmy wyróżnieni można zobaczyć w Almanachu Brokerów – tworzonego przez „Miesięcznik Ubezpieczeniowy”.


Gazele Biznesu to ranking z długoletnią tradycją (organizowany od 2000 r.). Bierze pod lupę małe i średnie przedsiębiorstwa, które dynamicznie się rozwijają, a przy tym są w swoich działaniach transparentne. Aby otrzymać wyróżnienie trzeba spełnić wszystkie kryteria zawarte w regulaminie. Autorem zestawienia, od 2001 r., jest firma Coface.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas