STBU to Firma Dobrze Widziana. Wyróżnienie za CSR

Nagrody i wyróżnienia

STBU to Firma Dobrze Widziana!

I

m bliżej końca roku, tym więcej pojawia się podsumowań. W bilansie działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu pomogło nam Stowarzyszenie, do którego należymy od lat – Business Centre Club. Jako narzędzie posłużył do tego konkurs Firma Dobrze Widziana. Wzięliśmy w nim udział i… zostaliśmy Laureatem!

Celem corocznego konkursu jest promowanie firm prowadzących biznes społecznie odpowiedzialny. Takich dla których działanie i  szerzenie wiedzy na ten temat, a także skuteczne metody komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej nie są obce.

Wnikliwe badanie budzi uznanie

W konkursie oceniano przedsiębiorstwa w 6 kategoriach. Strategia CSR, miejsce pracy, rynek, społeczne zaangażowanie, ekologia, komunikacja o CSR. Istotnymi elementami, które decydowały o przyznawaniu wyróżnień, były m.in.: skuteczność oraz metody komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, polityka firmy wobec pracowników, w tym przestrzeganie zasad równouprawnienia, przestrzeganie reguł społecznej odpowiedzialności biznesu w dziedzinie ekologii, rynku i działań charytatywnych.

„Firma Dobrze Widziana” to tytuł, który otrzymaliśmy po raz drugi z rzędu. Doborowe towarzystwo w którym się znaleźliśmy to przedsiębiorstwa z całej Polski. Razem z nami jest ich 77. Cieszy nas też fakt, że wśród Laureatów odszukaliśmy naszych Klientów.

Serdecznie gratulujemy każdej z wyróżnionych firm!

Patrząc przez pryzmat naszego doświadczenia wiemy, że wyróżnienie to jest zasługą naszych pracowników, ponieważ każdy z nich aktywnie uczestniczy w działaniach STBU. Dlatego też każdemu z nich, dziękujemy za pomoc w zapewnieniu nam „dobrej widoczności”. Wierzymy, że to właśnie dzięki nim utrzymamy dobrą passę w przyszłych latach.

 

By zobaczyć całą listę Laureatów konkursu „Firma Dobrze Widziana” zapraszamy na stronę Business Centre Club.

Za to na naszej stronie, pod zakładką CSR można odszukać akcje z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu w których uczestniczyliśmy. Niedługo w naszych mediach społecznościowych zobaczycie co przygotowaliśmy na te święta. Zapraszamy na nie już teraz – Facebook, LinkedIn.

napisz do nasW czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne
wsparcie i oszczędności
napisz do nas
>

Dołącz do nas

socialmedia socialmedia socialmedia
napisz do nas