Ubezpieczenia w czasie pandemii

Jako brokerzy ubezpieczeniowi na co dzień dbamy o skuteczność i poprawność ochrony ubezpieczeniowej w przedsiębiorstwach naszych Klientów, ale w aktualnych okolicznościach – czujemy, że powinniśmy działać szerzej.

Bezpieczeństwo nas wszystkich jest dziś kwestią największej wagi.

Dlatego przygotowaliśmy przekrojowy materiał, zawierający odpowiedzi na zebrane wątpliwości i pytania dotyczący kwestii ubezpieczeniowych w czasie pandemii SARS-CoV-2. I ten materiał kierujemy do wszystkich przedsiębiorców.

Każdy znajdzie w nim tematy dotyczące jego działalności, więc w obecnej sytuacji zależy nam, żeby każdy miał do niego dostęp. Mamy nadzieję, że w ten sposób choć trochę pomożemy polskim przedsiębiorcom zmagających się z coraz większymi konsekwencjami pandemii.

Pytania pochodzą od naszych Klientów i stanowią zbiór tematów dotykających polskich przedsiębiorców bezpośrednio. Odpowiedzi przygotowali specjaliści STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi i MAK Ubezpieczenia – eksperci współpracujący na co dzień w ramach Grupy MAK-STBU, największego brokera z wyłącznie polskim kapitałem.

Będziemy systematycznie uzupełniali nasze odpowiedzi – wiemy, że pula pytań ciągle jest niewyczerpana. Jeśli jakaś nieomówiona w materiale kwestia Państwa interesuje – zapraszamy do zadawania swoich pytań.

Zachęcamy do poznania odpowiedzi na problemy ubezpieczeniowe polskich firm: